Відбувся лінгвістичний семінар “Joint Seminar on Mutual Collaboration and Experience Exchange”
- пʼятниця, 2 травня 2025 р.
- Кафедра сучасних іноземних мов та перекладу
2 травня 2025 року на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ імені Юрія Федьковича відбувся лінгвістичний семінар за участю викладачів кафедри сучасних іноземних мов та перекладу й учителів іноземних мов Снятинської міської територіальної громади. Захід став не лише платформою для обміну досвідом, а й теплою зустріччю з колегами.
Європейський досвід відновлення для України
- четвер, 1 травня 2025 р.
- Кафедра політології та державного управління
30 квітня 2025 р. у режимі онлайн відбулась відкрита лекція професора Джерарда МакКенна на тему: «Ключові заходи з європейської відбудови: уроки історії”.
Гостьова лекція Шутяк Л.М.
- середа, 30 квітня 2025 р.
- Кафедра міжнародних відносин та суспільних комунікацій
Як взаємодіяти з медіа та готувати контент, що зацікавить журналістів
Науковий семінар кафедри всесвітньої історії
- понеділок, 28 квітня 2025 р.
- Кафедра всесвітньої історії
25 квітня 2025 р. на кафедрі всесвітньої історії відбувся планове засідання наукового семінару на тему: «Методологічні конструкти визначення та обгрунтування критеріїв історичної періодизації» (доповідач – в.о. проф. Б. М. Боднарюк.
Асистент кафедри всесвітньої історії Віталій Калініченко став учасником подкасту "Ген війни"
- неділя, 27 квітня 2025 р.
- Кафедра всесвітньої історії
Подкаст "Ген війни" – мілітарні нариси українського минулого. У цьому відео обговорювали видозмінення зброї впродовж різних епох. Гість – Віталій Калініченко, асистент кафедри всесвітньої історії факультет історії політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У цьому відео говорили про стріли, луки, арбалети, метальну зброю і їх різновиди. Як луки та стріли змінювались від прадавніх наконечників до потужних середньовічних знарядь війни. Було розглянуто їх еволюцію, від використання в полюванні до ролі на полі бою, а також як ці інструменти стали ключовими для перемог у численних битвах середньовіччя.